Закон про реформування наглядових рад держбанків прискорить співпрацю ЄБРР з Ощадбанком - ЄБРР


Закон про реформування наглядових рад держбанків прискорить співпрацю ЄБРР з Ощадбанком - ЄБРР

Ухвалений Верховною Радою України закон про реформування наглядових рад державних банків (законопроект №8331-д) прискорить співпрацю Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) з державним Ощадбанком, написав керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Тепер ЄБРР може прискорити співпрацю з Ощадбанком”, – написав Ф. Маліж, коментуючи ухвалення закону.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, що реформа корпоративного управління держбанків була ключовою вимогою подальшого стратегічного партнерства Ощадбанку та ЄБРР.

Читайте також: Рада ухвалила закон про реформування наглядових рад державних банків
“Політичний принцип формування наглядової ради через пропорційне представництво президента, парламенту і уряду відійшов у минуле – його замінено на політично незалежний підхід – з більшістю незалежних директорів. Так, попереду величезна і складна робота, але і колосальні можливості і перспективи, адже реформа корпоративного управління була ключовою вимогою подальшого поглиблення стратегічного партнерства Ощаду (банку – Ред.) з ЄБРР”, – написав він.

Як підкреслив банкір, реформа корпоративного управління державних банків – показовий приклад послідовності державної політики, командної роботи і політичної синергії.

Довідка Finance.ua

  • Верховна Рада в четвер ухвалила закон про реформування наглядових рад державних банків (законопроект №8331-д). За таке рішення проголосували 263 народні депутати при необхідному мінімумі 226 голосів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування