Доларові індекси в четвер знижуються, єна дешевшає до долара


Доларові індекси в четвер знижуються, єна дешевшає до долара

Курс долара США до євро в четвер знижується, у той час як єна дешевшає щодо американської валюти.

Підтримку єдиній європейській валюті надають хороші статдані з Німеччини, відзначає MarketWatch. При цьому увага інвесторів зосереджена на протоколі останнього засідання Федеральної резервної системи США, яка буде опублікована пізніше в четвер.

Обсяг замовлень промислових підприємств Німеччини в травні збільшився на 2,6% порівняно з попереднім місяцем, за даними міністерства економіки. Щодо травня минулого року зростання склало 4,4%. Аналітики в середньому очікували зростання першого показника всього на 1,1%, другого – на 1,7%.

Євро торгується вдень в районі $1,1704 проти $1,1657 на закриття минулої сесії.

Вартість єдиної європейської валюти знаходиться в четвер в районі 129,42 єни в порівнянні з 128,79 єни в попередній робочий день. Курс долара становить 110,59 єни проти 110,49 єни в середу.

Індекс ICE U. S. Dollar, що показує вартість долара США щодо шести основних світових валют, опустився на 0,26%. Тим часом індикатор WSJ Dollar, що відслідковує динаміку курсу долара відносно 16 основних світових валют, знизився на 0,13%.

За останні три місяці ICE U. S. Dollar підскочив на 4,3%. Приріст показника з початку поточного року становить 2,4%.

Член ради керуючих Європейського центрального банку Евальд Новотни заявив, що ризики для економіки єврозони – “в першу чергу політичні” і включають протекціонізм у торгівлі, а також політичну нестабільність в Туреччині та Італії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування