«Велика Кишеня» купила свої борги зі знижкою в 72%


«Велика Кишеня» купила свої борги зі знижкою в 72%

Керуючий продуктовими мережами «Великої Кишені» і «Велмарт» – холдинг «Рітейл Груп» – викупив за 190,965 млн грн борги своїх компаній через підконтрольну компанію «Маркет-Сервіс».

Відповідний договір про переуступку був підписаний 4 липня.

ТОВ «Маркет-Сервіс» зареєстрована в Києві 13 березня 2001 року. Засновником та керівником компанії є Ірина Рудь. Статутний фонд становить 11,8 тис. грн. За даними системи YouControl, компанія «Маркет-Сервіс» входить у «Рітейл Груп» Романа Луніна.

Аукціон з продажу активу пройшов 11 червня. У ході торгів ціна могла впасти зі стартових 682 млн грн о 9:35 до 136,4 млн грн о 16:15, але о 15:35 «Маркет-Сервіс» зупинила торги на позначці 190,965 млн грн. Інших бажаючих придбати лот не було.

Одним лотом на торги виставлялися права вимоги за 6 кредитами. В один пул об’єднані активи Банку Форум, «Київської Русі» та Дельта Банку.

Всі позичальники – 5 юридичних осіб – не перебувають у процесі банкрутства, ведуть активну господарську діяльність і входять до складу холдингу «Рітейл Груп» Романа Луніна.

В забезпечення за кредитними договорами банкам передавалися, зокрема, нерухоме майно (Центр підготовки товарів сільськогосподарського призначення загальною площею 24 338,6 кв. м та земельні ділянки площею 16 га в селі Вишеньки Бориспільського району Київської області), а також товари в обороті продуктової та промислової групи, що зберігаються в селі Вишеньки, у Києві, Дніпрі, Обухові в магазинах «Велика Кишеня» та «Велмарт».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування