Завдання з корпоративного управління фінсектором виконано на 60%, - Хромаєв


Завдання з корпоративного управління фінсектором виконано на 60%, - Хромаєв

Завдання з корпоративного управління фінансовим сектором України на початок 2018 року виконані на 60%.

Про це в ході круглого столу фінансових регуляторів щодо комплексної програми розвитку фінсектору до 2020 року повідомив глава Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.

За його словами, ключову роль у досягненні таких результатів відіграло ухвалення законопроекту №2210-VIII “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів”.

Крім того, розповів Хромаєв, за участю комісії розроблені та подані на розгляд парламенту низка законопроектів, необхідних для подальшого реформування фінансового сектору країни. Зокрема, комісія очікує, що до кінця цього року будуть ухвалені законопроекти про рейтингування та “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інвесторів від зловживань на ринках капіталу” (так званий закон про Спліт).

Крім того, за словами Хромаєва, триває внутрішнє реформування самої комісії та переведення її роботи на міжнародні та європейські стандарти. “Комісія займається повною реструктуризацією внутрішнього влаштування і переведенням своєї роботи на електронний документообіг, згідно з диррективами ЄС. Плани вже виконані на 60%”, – зазначив він.

У рамках протидії зловживанням у фінансовому секторі комісія поки що виконала свої плани на 10%, завдання з розкриття інформації виконані на 80%, зокрема, розроблено та направлено до ВРУ низку законопроектів щодо фінансового аудиту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua