Чеська компанія придбала три заводи будматеріалів у Черкасах та Кам'янському — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чеська компанія придбала три заводи будматеріалів у Черкасах та Кам'янському

Фондовий ринок
711
Чеська компанія Sweetondale завершила угоду з придбання у російської “Техноніколь” трьох заводів будматеріалів, планує вкласти EUR3,5 млн у модернізацію черкаського Заводу “Техно”, повідомив виконавчий директор Sweetondale Тихомир Лілович.
За його словами, компанія закрила угоду з придбання заводу з виробництва мінеральної теплоізоляції в Черкасах і двох заводів з виробництва полімерної ізоляції і бітумно-полімерних матеріалів у Кам’янському в лютому 2018 року.
“Найближчим часом заплановані інвестиції близько EUR3,5 млн (“Завод “Техно” в Черкасах – Ред.). Особливий акцент буде зроблено на поліпшення якості продукції та збільшення виробництва. До кінця 2018 року заплановано збільшити обсяги виробництва до 1,5 млн куб. м мінеральної теплоізоляції”, – повідомив Т. Лілович.
За даними гендиректора “Завод “Техно” Олега Ходаковського, інвестиції дозволять наростити виробництво на 10-15%. За його даними, за січень-травень 2018 року завод виробив 600 тис. куб. м мінеральної вати і активізує виробництво в період підготовки до опалювального сезону.
Як повідомив О. Ходаковський, на сьогодні частка підприємства на українському ринку мінеральної теплоізоляції становить 41%.
При цьому він зазначив, що загальний обсяг ринку в 2017 році склав 215 тис. тонн, а в 2018 році зросте до 230 тис. тонн. Ціни на мінеральну вату за рік зросли на 5-7%.

Довідка Finance.ua

  • ТОВ “Завод “Техно” засновано в 2007 році. За даними Держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, 99% підприємства належить комерційному товариству “Світондейл ЦЗ Ц. Р. О” (Чехія). Кінцевим бенефіціаром є Гарі Алан Штерн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас