"Турбоатом" і Toshiba підписали меморандум про модернізацію турбінного устаткування для АЕС


"Турбоатом" і Toshiba підписали меморандум про модернізацію турбінного устаткування для АЕС

“Турбоатом” (Харків) і японська Toshiba Energy Systems&Solutions Corporation підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері атомної енергетики, повідомила прес-служба НАЕК “Енергоатом”, в офісі якої у середу підписано документ.

За її даними, компанії домовилися про початок взаємовигідного співробітництва в напрямку впровадження проектів з модернізації турбінного устаткування машинних залів АЕС.

“Співпраця “Турбоатома” і Toshiba буде базуватися на високому потенціалі і багаторічному досвіді обох компаній у розробці і реалізації нових інженерно-технічних рішень в ядерно-енергетичній галузі”, – зазначено в прес-релізі.

За словами гендиректора “Турбоатома” Віктора Субботіна, компанія разом з Toshiba найближчим часом визначать першочергові проекти і вже у вересні на X Міжнародному економічному форумі в Харкові мають намір узгодити план спільних дій.

“Наша компанія реалізує масштабні програми з підвищення безпеки, надійності та ефективності енергоблоків українських АЕС. Впевнений, що співпраця наших партнерів-компаній “Турбоатом” і Toshiba сприятиме розвитку енергетичного машинобудування в Україні, а потім підвищить ефективність модернізації обладнання вітчизняних АЕС”, ‒ зазначив президент НАЕК Юрій Недашковський.

“Підписаний меморандум – це крок, який дає можливість зробити внесок у підвищення потужності енергетичного обладнання як для українських АЕС, так і для атомно-енергетичних об’єктів у третіх країнах. Я дуже радий, що Toshiba сприятиме наданню більш повних рішень в ядерно-енергетичній галузі разом з “Турбоатомом”, оскільки наші компанії є лідерами у виробництві обладнання для АЕС”, – додав віце-президент Toshiba Горо Янасе.

Довідка Finance.ua

  • “Турбоатом” – єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій. Географія поставок підприємства охоплює 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.
  • У жовтні 2017 року меморандум про взаєморозуміння в ядерно-енергетичній галузі з метою розвитку співробітництва з питань модернізації турбогенераторного обладнання атомних електростанцій України був підписаний між “Енергоатомом” і Toshiba ESSC.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування