0 800 307 555
0 800 307 555

Китай має намір до 2019 р. розробити поїзд на магнітній подушці зі швидкістю до 120 км/год


Китай має намір до 2019 р. розробити поїзд на магнітній подушці зі швидкістю до 120 км/год

Провідний китайський виробник рухомих складів CRRC Changchun Railway Vehicles розробляє середньо- і низькошвидкісний поїзд на магнітній подушці (маглев) нового покоління.

Новий маглев, максимальна швидкість якого становитиме 120 км/год, буде характеризуватися більш високою вібростійкістю і звукоізолюючою ефективністю.

Як очікується, перший подібний поїзд буде поставлений клієнту в червні 2019 року, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Поїзди нового покоління будуть курсувати першою в країні спеціальною середньо – і низькошвидкісною туристичною лінією з магнітною підвіскою. Нещодавно CRRC Changchun Railway Vehicles виграла тендер на будівництво цієї 38-кілометровій лінії, розташованої на території міста Циньюань провінції Гуандун на півдні Китаю.

Подібні лінії відрізняються, в тому числі низькою собівартістю будівництва, коротким будівельним циклом, малим радіусом повороту, високою безпекою для екологічного середовища і пасажирів. Вони є хорошим вибором для вирішення проблеми транспорту в міських районах, туристичних зонах і транспортного сполучення міст, які знаходяться недалеко одне від одного.

CRRC Changchun Railway Vehicles, попередником якої був Чанчуньський завод пасажирських вагонів, була створена в 2002 році. Вона займається виробництвом залізничних рухомих складів та міського транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua