Затверджено проект залізниці між Києвом і аеропортом "Бориспіль"


Затверджено проект залізниці між Києвом і аеропортом "Бориспіль"

Кабінет Міністрів затвердив проект “Організація пасажирського сполучення Київ–міжнародний аеропорт “Бориспіль”, розрахований на 13,5 місяця загальною вартістю 583,238 млн грн (у цінах на 2 травня 2018 року).

Відповідне розпорядження ухвалено урядом на засіданні в середу.

Згідно з документом, в загальній вартості будівництва 428,478 млн грн складуть будівельні роботи, 37,755 млн грн — обладнання, меблі та інвентар, 117 млн грн — інші витрати.

Загальна експлуатаційна довжина ділянки ст. Київ-Пасажирський–аеропорт “Бориспіль” — 37,4 км

Читайте також: 9 компаній зацікавлені в проектуванні об’їзної дороги навколо Борисполя

Проект розбитий на два етапи, в рамках першого етапу вартістю 502,947 млн грн протягом шести місяців планується, зокрема, побудувати 3,7 км залізничних шляхів, один новий зупиночний пункт, залізничну естакаду довжиною 272 м.

Крім цього, буде побудований комплекс з двох пасажирських платформ (шириною 4 м і 6 м) довжиною 120 м з відкритим пасажирським павільйоном і навісами в районі терміналу “D” аеропорту, а також відкрита галерея між пасажирським павільйоном і терміналом “D” довжиною 150 м.

Друга черга будівництва вартістю 80,291 млн грн розрахована на 7,5 місяця та включає, зокрема, один новий зупиночний пункт, високу пасажирську платформу біля залізничної естакади довжиною 160 м.

Розрахунковий час в дорозі — 35 хвилин. В “Укрзалізниці” розраховують, що при ціні квитка в 80 грн проект окупиться протягом 10 років, але не виключають підвищення вартості проїзду в залежності від попиту на послугу, а також факторів, що негативно впливають на її собівартість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua