В Талліннському порту побудують комплекс за 200 млн євро


В Талліннському порту побудують комплекс за 200 млн євро

AS Tallinna Sadam (“Талліннський порт”) і компанія MPG AgroProduction OU уклали договір про взаємодію при будівництві порту Мууга комплексу з переробки олійних культур та логістичного центру.

Крім того, укладено договір про право на забудову з метою розвитку порту Мууга.

Читайте також: У Китаї побудують найбільший у світі завод з виробництва акумуляторів

Вартість проекту становить 200 млн євро. Підприємство з переробки олійних культур потужністю до 1,5 млн тонн сировини на рік і логістичний центр буде зведено на місці колишнього вугільного терміналу.

Проект включає в себе будівництво технологічних ліній для навантаження-вивантаження судів, систем перевалки вантажів в залізничні вагони та на автотранспорт.

За словами члена правління, комерційного директора Талліннського порту Маргуса Віхмана, в результаті запуску виробничо-логістичного комплексу вантажообіг порту збільшиться на 10-15%.

“Ми дуже задоволені, що протягом багатьох років порожня територія колишнього вугільного терміналу буде знову запущена в роботу і до обсягу перевалки в порту Мууга після повного запуску комплексу в експлуатацію додасться до 2,5 млн тонн вантажів на рік”, – сказав він.

Довідка Finance.ua:

  • Талліннський порт – найбільший в Естонії вантажно-пасажирський комплекс з п’яти портів (Ванасадам, Мууга, Палдиски, Пальяссааре і Сааремаа).
  • AS Tallinna Sadam на 100% належить державі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування