"Нібулон" має намір реалізувати інвестпроект в Єгипті на $2 млрд


"Нібулон" має намір реалізувати інвестпроект в Єгипті на $2 млрд

Компанія “Нібулон” (Миколаїв), один із найбільших зернотрейдерів України, має намір реалізувати довгострокову інвестиційну програму в Єгипті загальним обсягом $2 млрд.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Читайте також: Виробник комп’ютерів Dell повернеться на фондовий ринок після п’ятирічної перерви

“Це довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій у $2 млрд і розрахована на сім-десять років”, – зазначив генеральний директор компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський, слова якого наведено в повідомленні.

Згідно з повідомленням, першим етапом цього проекту є інвестування $200 млн протягом 2018-2019 рр. Реалізація програми передбачає відкриття в Єгипті підприємства компанії “Нібулон”, яке працюватиме у рамках єгипетського законодавства.

Водночас “Нібулон” надалі інвестуватиме в економіку України та нарощуватиме обсяги інвестицій.

“Цього року заплановано розпочати будівництво двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії в Кременчуці (Полтавська обл.), а також проводиться реалізація інвестиційної програми в суднобудівній галузі (зведення вантажного флоту), реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу “Нібулон” у Миколаєві”, – йдеться в повідомленні.

Довідка Finance.ua:

 • ТОВ СП “Нібулон” створене в 1991 році. Є одним із найбільших операторів на зерновому ринку країни.
 • Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць, і Миколаївський суднобудівний завод.
 • “Нібулон” обробляє 83 тис. га. Експортує сільгосппродукцію більш ніж до 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua