Міжбанк: в середу курс долара перебуватиме в межах широкого коридору


Міжбанк: в середу курс долара перебуватиме в межах широкого коридору

У середу активність на міжбанку дещо знизиться, але це не означає, що все буде зовсім спокійно. Через вихідний в США (у них День незалежності) – розрахунки по долару на торгах будуть проходити на умовах ТОМ (гривня – сьогодні, поставка валюти – завтра).

Це не завжди цікаво українським компаніям і багато з них або перенесуть свої заявки на завтра, або будуть працювати на ТОМі тільки в мінімально необхідних сумах, що призведе до зниження обсягів операцій.

За нашими прогнозами – до 280-310 млн доларів при укладенні до 450-500 угод за день.

Але саме через низькі обсяги і млявість ринку у спекулянтів є відмінна можливість спробувати похитати курс протягом дня. Чи зможуть вони скористатися таким шансом, чи просто традиційно попрацюють “в дві сторони”, залежатиме від наявності кінцевого покупця на цю валюту. Тим більше, що потенційно попит на валюту буде. Почався період виведення чергової порції дивідендів «дочками» іноземних компаній.

Куди піде ринок сьогодні, покаже хід торгів вже в перші 2 години сесії. За нашими прогнозами в середу курс долара перебуватиме в межах широкого коридору 26,25-26,45 гривень.

Якщо “дочки” іноземців не будуть масово скуповуватися валютою під виведення дивідендів – Нацбанк не буде виходити на торги, але якщо раптом спекулянти розігріють котирування вище 26,50 гривень – регулятор буде змушений продавати долар, щоб не допустити ситуативних стрибків курсу.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 26,310 / 26,340
євро – 30,664 / 30,694
російський рубль – 0,4162 / 0,4170

На міжнародному валютному ринку forex валютна пара євро/долар вранці мала такі значення котирувань 1,1651 / 1,1652

Середньозважений курс за даними НБУ:

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування