При закупівлі житла для військових виявлено зловживання на суму понад 600 млн грн


При закупівлі житла для військових виявлено зловживання на суму понад 600 млн грн

Аудитори Рахункової палати виявили ганебні факти корупції і зловживань під час будівництва житла для військовослужбовців.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат України Віктор Бондар.

Ще 22 червня цього року, уточнив він, Рахункова палата затвердила та оприлюднила Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству оборони України на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців у 2016-2017 роках, який виявив кричущі порушення як в процесі будівництва, так і при закупівлі житла для військових і зловживання на суму понад 600 мільйонів гривень.

«Це майже половина коштів, які були передбачені бюджетною програмою «Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців ЗСУ» в 2016-2017 роках!» – уточнив Бондар.

Віктор Бондар підкреслив також, що за останніми даними Міноборони, станом на початок 2018 року в черзі на отримання квартир перебуває 46,3 тисячі сімей військовослужбовців. З них майже 7000 сімей на житло чекає вже більш ніж 20 років. За останні 7 років за державні кошти військові отримали 4518 квартир.

Тобто держава забезпечила менше ніж 10% від реальних потреб. У зв’язку з цим народний депутат зазначає, що в Міністерстві оборони має бути негайно проведено службове розслідування, а особи, причетні до махінацій і зловживань у процесі закупівлі житла для військовослужбовців, повинні бути звільнені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua