0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Kraken стверджує, що Bloomberg управляє ринком ф'ючерсів на Bitcoin


Kraken стверджує, що Bloomberg управляє ринком ф'ючерсів на Bitcoin

Криптовалютна біржа Kraken прокоментувала у своєму блозі нещодавню статтю Bloomberg, в якій стверджується, що біржа маніпулює Tether (USDT). Kraken натякнула, що матеріал написаний з метою вплинути на ціну торгівлі Bitcoin-ф’ючерсами.

29 червня четверо авторів статті заявили, що ринок Tether на Kraken демонструє тривожні сигнали (червоні прапори), які не повинні обійти увагою регулятори. Kraken стверджує, що стаття написана погано, не піддається логіці і безсоромно скопійована іншими журналістами-лемінгами». Біржа також припустила, що у Bloomberg могли бути власні мотиви, щоб написати таку статтю:

«Якщо вже ми вирішили, «озброївшись вилами і факелами правосуддя», почати боротьбу з маніпуляціями на ринку, просимо вас в першу чергу звернути свою увагу на цей факт: матеріал Bloomberg News був опублікований 29 червня, в останній робочий день другого кварталу, день, коли закінчується безліч ф’ючерсних контрактів, тим самим створивши горезвісні червоні прапори».

Kraken, мабуть, має на увазі торгівлю ф’ючерсами CME, яка закінчилася 29 червня з датою розрахунку 5 липня. Kraken має на увазі, що стаття могла знизити ціну Bitcoin, принісши прибуток тим, хто шортив.

У своїй статті Bloomberg заявляє, що угоди невеликого обсягу часом мають більший вплив на ціну USDT, ніж великі угоди, і вказує на велику кількість великих ордерів, які навряд чи могли бути розміщені рядовими користувачами.

У відповідь на це Kraken парирував, що токени USDT забезпечені доларами США за курсом 1 до 1, що відрізняє їх від Bitcoin, ціна якого визначається попитом і пропозицією.Tether, за твердженням біржі, є «явно керованим активом».

Kraken смиренно визнала, що, хоча вони і пишаються своєю репутацією, біржа недостатньо велика, щоб впливати на ціну USDT: «Цей рівень відкриття ціни USDT відбувається на різних ринках, а не тільки пари USDT/USD на Kraken, на яку за останні 24 години припало менше ніж $1 млн обсягу торгів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування