Греф зацікавлений у продажу української "дочки" Сбербанку білоруському Паритетбанку


Греф зацікавлений у продажу української "дочки" Сбербанку білоруському Паритетбанку

Голова правління Сбербанку Росії Герман Греф заявив про зацікавленість щодо угоди з білоруським Паритетбанком із продажу йому української “дочки” Сбербанку РФ.

Про це сказав Г.Греф в ефірі телеканалу “Беларусь-1”.

“Ми дуже сподіваємося, що отримаємо позитивну відповідь (від Нацбанку України – ІФ), і ми зможемо продати білоруському банку наш дочірній банк в Україні”, – повідомив Г.Греф.

Він нагадав, що минулого тижня Паритетбанк направив НБУ заявку на купівлю української “дочки” Сбербанку. За його словами, заявку було оформлено “з усіма необхідними вимогами”.

Як повідомлялося, Національний банк України 25 липня отримав від Паритетбанку пакет документів для придбання української “дочки” Сбербанку.

“Національний банк України 25 червня отримав від білоруського Паритетбанку пакет документів для узгодження опосередкованого придбання істотної участі в Сбербанку (Київ – ІФ) у розмірі 100% його статутного капіталу. Наразі отримані НБУ документи (…) перебувають на розгляді”, – повідомили в прес-службі НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
В Контексті Finance.ua
Опитування