ПУМБ розширює співпрацю з Укрпоштою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ розширює співпрацю з Укрпоштою

Особисті фінанси
68
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках співпраці з Укрпоштою розширює географію присутності ще на тисячу населених пунктів. Кількість відділень Укрпошти, в яких можна буде отримати консультацію та оформити банківські продукти ПУМБ, збільшиться до 1183 та охопить всі області України *.
«Ми в ПУМБ віримо, що ефект позитивної синергії від співпраці двох бізнесів може бути набагато більшим, ніж сума зусиль кожного окремо. Такі наші припущення підтверджуються успіхом пілотного проекту, який вдалося реалізувати завдяки широкій присутності Укрпошти в усіх регіонах України, та можливостям ПУМБ забезпечити надання банківських послуг в новому форматі», – зазначив заступник голови правління ПУМБ з роздрібного бізнесу Себастіан Рубай.
Співпраця з Укрпоштою для ПУМБ – це спосіб бути однаково доступними для клієнтів як у великих містах, так і в районних центрах та навіть селах по всій Україні, де банківських відділень немає в принципі.
Найбільша кількість відділень Укрпошти, в яких можна також оформити банківські послуги ПУМБ, буде в Івано-Франківській та Миколаївській області – 119 та 117 відділень відповідно.
Нагадаємо, в лютому 2018 року ПУМБ спільно з Укрпоштою запустили пілотний проект. У 127 відділеннях поштового зв’язку жителі невеликих міст та сіл Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Хмельницької, Харківської, Волинської та Кіровоградскойобластей могли отримати інформацію щодо можливості скористатися послугами банку ПУМБ. Працівники банку за результатами консультації з клієнтом запрошували його за необхідності на зустріч до найближчого відділення банку.
Мережа ПУМБ складає 171 відділення та 750 точок кредитування по всіх регіонах України.
Мережа відділень Укрпошти становить 11,5 тисяч відділень та є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля, а також інша комерційна діяльність.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас