2559
Facebook випустить додаток для підрахунку часу, витраченого на соцмережу
— Технології&Авто
Facebook тестує додаток, який дасть змогу користувачам відстежувати кількість часу, витраченого на соцмережу.
Читайте також: В Facebook вводят платные функции
За даними розробників, новий інструмент буде відслідковувати, скільки хвилин в день користувач проводить в соціальній мережі, і аналізувати дані про кількість відвідувань за сім днів.
Також за допомогою доповнення можна буде встановити часові обмеження, а саме: ліміт часу, після перевищення якого користувач Facebook отримає повідомлення.
Представник Facebook пояснив, що команда продовжує “активно працювати над новими функціями, які допоможуть людям добре проводити час в соцмережі і насолоджуватися віртуальним спілкуванням без шкоди для свого життя поза інтернетом”.
За даними американських ЗМІ, схожий інструмент буде розроблений і для популярного фотододатку Instagram, в якому з’явиться нова функція управління часом.
За матеріалами: 5 канал
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-3 найбільших постачальників авто в Україну
Які авто купують українці: регіони (інфографіка)
Штраф для водіїв 3400 грн: за що можна отримати
Купити авто за довіреністю — чому це міф
Apple подвоює винагороди за виявлення вразливостей і багів
Samsung представила доступний смартфон із «зарядженою» камерою