Україна посідає 21 місце серед країн Європи за рівнем доступності електрики (інфографіка)


Україна посідає 21 місце серед країн Європи за рівнем доступності електрики (інфографіка)

Найдоступніша електроенергія в Європі — у Ліхтенштейні: у першому півріччі 2018 року жителі цієї країни могли б придбати на свої середні зарплати майже 30 тисяч кВт-год на місяць, тоді як українці — 7,73 тисячі кВт-год, підрахували експерти рейтингового агентства РІА Рейтинг.

Читайте також: ЄБРР планує виділити Україні €250 млн на енергетику

«Лідером рейтингу доступності електроенергії для населення став Ліхтенштейн. Жителі цієї невеликої держави можуть дозволити собі на середньомісячну зарплату придбати 29,7 тисяч кВт-год на місяць. У Ліхтенштейні одні з найвищих зарплат в Європі, і при цьому тарифи на електроенергію нижчі, ніж у багатьох економічно розвинених країнах», — йдеться в рейтингу.

Друге місце за доступністю електрики займає Ісландія, де мешканці мають можливість придбати на середньомісячну зарплату 28,7 тисяч кВт-год. Також понад 20 тисяч кВт-год на місяць можуть оплатити громадяни Норвегії та Люксембургу.

Україна займає в рейтингу європейських країн за доступністю електроенергії 21 місце. На середньомісячну зарплату наші громадяни можуть дозволити собі придбати 7,73 тисячі.

На останньому місці за обсягом електроенергії, яку мають можливість придбати жителі на свої середньомісячні зарплати, знаходиться Молдова. Жителі цієї країни мають можливість придбати лише 2,4 тисячі кВт-год електроенергії на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua