У Мінфіні розповіли, коли Україна повернеться на ринки зовнішніх запозичень


У Мінфіні розповіли, коли Україна повернеться на ринки зовнішніх запозичень

Міністерство фінансів України, швидше за все, вийде на ринки зовнішніх запозичень після перегляду програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це повідомляється на сайті Мінфіну з посиланням на слова виконуючого обов’язки міністра Оксани Маркарової.

“Одразу було зрозуміло, що виходити на ринки зовнішніх запозичень ми, швидше за все, будемо вже після перегляду програми співпраці з МВФ”, – сказала Маркарова, коментуючи невиконання плану залучення запозичень. Разом з тим вона зазначила, що план по внутрішніх запозиченнях виконано повністю і потрібно працювати з досить великим потенціалом на внутрішньому ринку.

“Чим швидше ми домовимося з МВФ, тим швидше зможемо повернутися до цього питання. Ми постійно моніторимо ринки, дивимося, коли буде сприятлива ситуація”, – додала Маркарова.

Довідка Finance.ua

  • Україна у вересні 2017 року успішно завершила розміщення облігацій зовнішньої державної позики на 3 мільярди доларів під 7,375% річних. В результаті операції на рахунки Держказначейства надійшли кошти в обсязі 1,32 мільярда доларів США, а решту коштів у розмірі 1,68 мільярда доларів США були спрямовані на викуп облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення в 2019 і 2020 роках.
  • Згідно Програмі управління державним боргом на 2018 рік, Міністерство фінансів планує в 2018 році запозичувати 231,961 мільярда гривень, у тому числі 108,203 мільярда гривень – на зовнішніх ринках з урахуванням запозичень по спеціальному фонду держбюджету.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування