Нацполіція почне працювати на пунктах пропуску митниці з наступного тижня - Продан


Нацполіція почне працювати на пунктах пропуску митниці з наступного тижня - Продан

Співробітники Національної поліції почнуть працювати на пунктах пропуску митниці з наступного тижня.

Про це розповів в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан, передає “Інтерфакс-Україна”.

“З наступного тижня Нацполіція буде вже працювати на пунктах пропуску і паралельно з митниками буде виконувати аналітичну роботу щодо ризикових груп товарів”, – зазначив він.

Він також повідомив, що в п’ятницю Міністерство фінансів і Міністерство внутрішніх справ мають намір підписати спільний указ про механізм співпраці митників і поліцейських.

Як уточнили агентству в прес-службі ДФС, відомство не очікує змін у оформлення товарів, а також термінів їх проходження через держкордон.

“Хочу заспокоїти: всі заходи стосуватимуться тільки порушників і не завадять зовнішньоекономічній діяльності бізнесу, який працює в рамках законодавства”, – написав в.о. глави відомства.

“Митники працюють лише в пунктах пропуску. В той же час Нацполіція має повноваження проводити заходи по боротьбі з контрабандою не тільки в пунктах пропуску, а й на всій митній території України”, – додав Продан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування