Інноваційний конвертоплан здійснив перший зліт під кутом 80 градусів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інноваційний конвертоплан здійснив перший зліт під кутом 80 градусів

Технології&Авто
1320
Інноваційний американський конвертоплан V-280 Valor, розроблений компанією Bell Helicopter, здійснив політ з горизонтальною посадкою і стрімким злетом під кутом 80 градусів. Про це пише Defense News.
Крутий зліт під 80 градусів дозволяє конвертоплану зробити дуже короткий пробіг і значно знизити кількість споживаного палива. Крім того, при такому зльоті апарат може взяти з собою більше вантажу, ніж при вертикальному зльоті.
Крім того, найближчим часом на V-280 Valor встановлять систему кругового огляду для льотчиків — це дозволить бачити їм все, що відбувається навколо апарату. У тому числі пілоти зможуть бачити і «сліпі зони». У 2019 році V-280 Valor буде представлений американським військовим.
Навесні 2018 року конвертоплан пройшов випробування в літаковому режимі. У рамках польоту V-280 Valor розвинув швидкість до 325 кілометрів на годину. Інші деталі тестування конвертоплана поки що невідомі. Експерти в рамках польотів тестували перехід від одного типу польоту в іншій — з «вертолітного» до «літакового». Крім того, оцінювалася робота бортового обладнання.
За матеріалами:
hightech.fm
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас