Чоловік із США спробував вкрасти доменне ім'я за допомогою пістолета.


Чоловік із США спробував вкрасти доменне ім'я за допомогою пістолета.

43-річного чоловіка з Айови Шермана Хопкінса-молодшого засудили до 20 років в’язниці за спробу «насильницької крадіжки доменного імені в іншої людини під дулом пістолета» в 2017 році. У поліції зазначили, що крадіжка домену — досить поширений злочин онлайн, але це перший відомий їм випадок, коли це спробували зробити фізично і за допомогою пістолета

У червні минулого року Хопкінс увірвався в будинок 26-річного Ітана Дейо і вимагав, щоб той ввів пароль на своєму комп’ютері і передав йому права на доменне ім’я «doitforstate.com». Згідно з біографією Дейо на його особистому сайті, він є веб-підприємцем, який раніше працював на хостинг GoDaddy; він також володіє кількома доменними іменами, які виставлені на продаж.

Дейо спробував закритися в своїй кімнаті, але Хопкінс ногою вибив двері, приставив пістолет до голови своєї жертви і кілька разів вдарив електрошокером. В цей час Дейо намагався вирвати пістолет у Хопкінса, здобув над ним контроль і кілька разів вистрілив Хопкінсу в груди.

Згідно з судовими документами, Хопкінсу пред’явили звинувачення в незаконному володінні вогнепальною зброєю, проникненні на приватну територію і використанні пістолета. У грудні минулого року Хопкінс визнав себе винним за одним пунктом обвинувачення.

Неясно, чому Хопкінс хотів отримати саме це доменне ім’я і чи призначалося воно йому. «Ми не можемо дати багато докладної інформації про розслідування, — розповіли в поліції. – Ймовірно, це доменне ім’я було для нього цінне, і він хотів, щоб його повернули комусь іншому».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua