0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Чоловік із США спробував вкрасти доменне ім'я за допомогою пістолета.


Чоловік із США спробував вкрасти доменне ім'я за допомогою пістолета.

43-річного чоловіка з Айови Шермана Хопкінса-молодшого засудили до 20 років в’язниці за спробу «насильницької крадіжки доменного імені в іншої людини під дулом пістолета» в 2017 році. У поліції зазначили, що крадіжка домену — досить поширений злочин онлайн, але це перший відомий їм випадок, коли це спробували зробити фізично і за допомогою пістолета

У червні минулого року Хопкінс увірвався в будинок 26-річного Ітана Дейо і вимагав, щоб той ввів пароль на своєму комп’ютері і передав йому права на доменне ім’я «doitforstate.com». Згідно з біографією Дейо на його особистому сайті, він є веб-підприємцем, який раніше працював на хостинг GoDaddy; він також володіє кількома доменними іменами, які виставлені на продаж.

Дейо спробував закритися в своїй кімнаті, але Хопкінс ногою вибив двері, приставив пістолет до голови своєї жертви і кілька разів вдарив електрошокером. В цей час Дейо намагався вирвати пістолет у Хопкінса, здобув над ним контроль і кілька разів вистрілив Хопкінсу в груди.

Згідно з судовими документами, Хопкінсу пред’явили звинувачення в незаконному володінні вогнепальною зброєю, проникненні на приватну територію і використанні пістолета. У грудні минулого року Хопкінс визнав себе винним за одним пунктом обвинувачення.

Неясно, чому Хопкінс хотів отримати саме це доменне ім’я і чи призначалося воно йому. «Ми не можемо дати багато докладної інформації про розслідування, — розповіли в поліції. – Ймовірно, це доменне ім’я було для нього цінне, і він хотів, щоб його повернули комусь іншому».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування