139
"Київтеплоенерго" просить суд визнати підписаним договір з "Нафтогазом" - КМДА
КП “Київтеплоенерго” звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір з НАК “Нафтогаз України” на поставку газу, повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.
“Чинне законодавство України, включаючи постанову Кабінету міністрів України №187 від 22 березня 2017 року про покладення спеціальних зобов’язань з постачання природного газу на НАК “Нафтогаз України”, не передбачає права “Нафтогазу” відмовляти “Київтеплоенерго” в підписанні договору”, – вважають у КМДА.
Як і раніше, в адміністрації міста пропонують “Нафтогазу” підписати угоду з “Київтеплоенерго”, паралельно ведучи переговори з питання передачі боргів “Київенерго” до “Київтеплоенерго”.
Як повідомлялося, “Нафтогаз України” не підписує договір з “Київтеплоенерго” в зв’язку з відмовою КМДА приймати борги “Київенерго” перед “Нафтогазом” на “Київтеплоенерго”. В “Нафтогазі” підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону “Про теплопостачання”.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Neuralink може «дуже скоро» з’єднати мозок із роботом
Apple заплатить Google $1 трильйон за штучний інтелект для Siri
Jeep відкликає 228 тисяч плагін-гібридних Wrangler через ризик займання акумуляторів
США скоротять кількість авіарейсів на 10% у 40 аеропортах через шатдаун
У Європі викрили шахрайську мережу, яка крала дані з кредиток через фіктивні акаунти в 193 країнах
Україна другий рік поспіль стане найбільшим експортером малини в Європі
