10 днів до дедлайну: завершується збір заявок для участі у Popcorp Акселераторі від UKRSIBBANK — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

10 днів до дедлайну: завершується збір заявок для участі у Popcorp Акселераторі від UKRSIBBANK

Особисті фінанси
31
У березні цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з Radar Tech Fintech почали збір заявок для співпраці з новими компаніями через спеціальний корпоративний прискорювач — акселератор.
За весь час проведених презентацій у Києві, Дніпрі, Харкові та Вінниці у півфінал відразу попало декілька стартапів: платформа MO CASH, YouScore, Morbax HR, Migranza. Оголошення ТОП-30 півфіналістів відбудеться у кінці червня після закінчення етапу прийняття заявок.
Ментори та організатори активно розглядають проекти стартапів ще 10 днів, тому встигніть подати заявку до 24 червня, якщо ви маєте інноваційну ідею для вирішення кейсів, які висвітлювали ментори під час презентацій та активно публікуються у інтернет мережі.
«Інформаційні технології перетворилися у незамінний засіб взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами. Інтернет як глобальний засіб комунікації надає багато сервісів, які є необхідними у процесі вивчення клієнта (KYC), — зазначила Олена Ярмоленко, Начальник департаменту комплаєнс контролю UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Наразі у банку існує потреба в системі пошуку у відкритих джерелах інформації (особливо, негативного характеру) про діяльність фізичних осіб та компаній, що працюють в Україні та за її межами. Перевірка отриманих та існуючих даних на достовірність та критичність важлива для якості клієнтської бази банку».
Наразі привабливою перевагою для участі у цьогорічному відборі є те, що банк сприятиме експертам, у них з’явиться унікальна можливість не тільки модернізувати банківську систему, а й зануритися у всі тонкощі процесів: онлайн безпеки, автоматизації та спрощення алгоритмів, глобальної бази даних, залученості персоналу.
Поспішайте зареєструватись на Radar Tech!
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас