Microsoft об'єднається з Walmart для розробки мережі магазинів


Microsoft об'єднається з Walmart для розробки мережі магазинів

Microsoft розробляє систему, що дозволяє ритейлерам самостійно відкривати автоматизовані магазини без продавців і кас – аналоги Amazon Go. Зараз Microsoft веде переговори з Walmart для запуску цього проекту, пише Reuters.

Microsoft вже представив свій проект кільком ритейлерам, з її допомогою адміністратори супермаркетів зможуть аналізувати, що кладе в свій кошик покупець. Зараз компанія експериментує з різними видами камер, які закріплюються на візках для покупок.

При цьому поки невідомо, коли Microsoft випустить продукт на ринок. Представники Microsoft і Walmart заявили, що «не коментують чутки». Співробітники Amazon також відмовилися від коментарів.

На сьогоднішній день ринок автоматизованого оформлення замовлень в США становить $50 млрд, при цьому Amazon Go зі своїми магазинами з роботами замість продавців – практично єдиний гравець у цій сфері. У найближчому майбутньому Amazon планує відкрити такі магазини в Чикаго і Сан-Франциско. При цьому Amazon має намір відкривати автоматичні магазини окремо, не змінюючи структуру власного ритейлера Whole Foods, яку він купив у 2017 році за $13,7 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua