Volkswagen презентував «самостійний» електрокар, який розплачується криптовалютою


Volkswagen презентував «самостійний» електрокар, який розплачується криптовалютою

У Ганновері проходить CeBIT – міжнародна виставка інформаційних технологій. Цього року німецькі компанії дивують своєю винахідливістю і футуристичними моделями. Так, наприклад, концерн Volkswagen презентував «самостійний» електрокар.

Безпілотний автомобіль Sedric Active став родзинкою німецького автовиробника на виставці. Volkswagen позиціонує модель, як машину для любителів активного відпочинку. Це вже п’ята версія концепту Sedric.

Йоган Юнгвірт, керівник цифрового відділу VW Group описує функціонал моделі так: «Уявіть собі, що любитель гірських прогулянок на велосипеді спускається на своєму «двоколіснику», а його автомобіль самостійно спускається за ним».

Новий Sedric Active оснащений спеціальними кріпленнями на даху, які призначені для перевезення спортивного спорядження. Навігаційна система моделі вимірює швидкість вітру, можливу погоду і висоту хвиль. Користувачі можуть викликати SEDRIC або за допомогою OneButton (натисненням однієї кнопки), або за допомогою мобільного додатку MOIA.

Крім цього автомобіль має власний кріптовалютний гаманець. Машина сама здатна заплатити за мийку або підзарядку, оплата здійснюється безконтактно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування