Нацкомісія видала ліцензії Київтеплоенерго


Нацкомісія видала ліцензії Київтеплоенерго

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) видала ліцензії на право виробництва електричної та теплової енергії для комунального підприємства Київської міської державної адміністрації Київтеплоенерго.

Відповідні рішення було ухвалено на засіданні комісії 14 червня.

Згідно з обґрунтуваннями до видачі ліцензій, Київтеплоенерго планує здійснювати виробництво електричної та теплової енергії на телплоелектроцентралях ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 в Києві.

Заявлена потужність генеруючого обладнання Київтеплоенерго: 5044 Гкал/год і 1425 МВт.

Раніше, 24 квітня, Київська міська рада продовжила компанії Київенерго право оренди на ТЕЦ №5, ТЕЦ №6 і на завод Енергія до 31 липня 2018 року. Це було пов’язано з відсутністю кворуму НКРЕКП, яка видає ліцензії і затверджує тариф на електричну і теплову енергію.

Нагадаємо, що зараз йде процес передачі в управління комунальних теплових мереж від приватної компанії Київенерго олігарха Ріната Ахметова в комунальне підприємство Київтеплоенерго.

Крім того, новому підприємству повинні були перейти у спадок борги і працівники Київенерго, однак Київрада планує ухвалити постанову, якою відмовиться від боргів компанії.

1 травня цього року закінчився договір міста з Київенерго про використання цілісного енергетичного комплексу столиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua