"Залежно від пікових періодів": квитки на поїзди знову подорожчають


"Залежно від пікових періодів": квитки на поїзди знову подорожчають

Державна компанія “Укрзалізниця”, яка за підсумком року проіндексує тарифи на перевезення пасажирів на 25%, підвищує вартість проїзду для пасажирів залежно від пікових періодів.

Про це у відповіді на запит повідомили у прес-службі “Укрзалізниці”.

Зокрема, в держкомпанії заявляють, що незначно підвищувати вартість квитків без узгодження різних міністерств та Державної регуляторної служби можуть завдяки наказу Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року.

“Наказом №170 Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожчими на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше ніж 1”, – повідомили в держкомпанії.

У прес-службі надали таблицю коефіцієнтів індексації. Згідно з нею, найвищі коефіцієнти індексації припадають на період з 25 грудня по 30 грудня – 1,1. Тобто вартість квитків підвищується на 10%. Трохи нижче влітку – з 01 червня по 31 серпня – 1,07.

Також, найнижчі коефіцієнти індексації припадають на 31 грудня – 0,7. Трохи вище 9 травня – 0,8. Також відмічається, що на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів. Так, коефіцієнти регулювання вартості проїзду в понеділок, четвер, суботу складають 1,0, у вівторок і середу – 0,9, у п’ятницю та неділю – 1,1.

Разом з тим, у поїздах “Інтерсіті+” коефіцієнт регулювання вартості проїзду за днями тижня трохи відрізняється. Так, в понеділок, вівторок і середу – 1,0, у четвер і суботу – 0,9, а в п’ятницю та неділю – 1,1.

Довідка Finance.ua

  • “Укрзалізниця” з 30 травня підвищила тарифи на пасажирські перевезення на 12%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua