Сбербанк активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів на ТЦ "Магелан"


Сбербанк активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів на ТЦ "Магелан"

“Сбербанк” (дочка Сбербанку РФ) переуклав договори з усіма якірними орендарями торгового центру “Магелан” і активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів.

“На сьогодні ТРЦ “Магелан” вже повернувся в повноцінний режим роботи. 11 червня відновив роботу гіпермаркет “Ашан”. Загалом, всі якірні орендарі – “Ашан”, “Інтертоп”, “Брокард”, “Будинок Іграшок” – переуклали договори з новою керуючою компанією”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в Сбербанку.

За даними банку, нова керуюча компанія почала співпрацю з консалтинговою компанією UTG (брокерідж), і SHEN (facility maintanace), охорону об’єкта буде здійснювати Державна служба охорони.

“Банк активно розглядає пропозиції потенційних інвесторів. До цього часу банк як власник майна – через керуючу компанію (оскільки управління торговими центрами не є профільною діяльністю банку) має забезпечити контроль безперебійного обслуговування, експлуатації об’єкта та його охорону, забезпечення всіх прав та інтересів орендарів, трудових колективів і якісного обслуговування покупців – відвідувачів центру”, – відзначили в банку.

При цьому на момент, коли актив приймався у власність банку і відбувалося погашення частини заборгованості ДП “Край Проперті”, з урахуванням всіх обтяжуючих обставин і ризиків, незалежна оцінка вартості ТЦ “Магелан” становила $23,7 млн. Проте ринкова вартість об’єкта на момент продажу може відрізнятися.

У прес-службі додали, що на момент винесення рішення Антимонопольного комітету України про надання дозволу Dragon Capital купити ТЦ “Магелан”, банк ще не був власником об’єкта (він став ним 27 грудня 2017 року).

Довідка Finance.ua

  • У зв’язку зі штурмом 1-2 червня у ТЦ Магелан компанія “Ашан Рітейл Україна” ухвалила рішення закрити супермаркет до 10 червня включно.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
В Контексті Finance.ua
Опитування