Антимонопольники відмовилися розслідувати підвищення цін на проїзд у Києві


Антимонопольники відмовилися розслідувати підвищення цін на проїзд у Києві

Антимонопольний комітет заявив, що питання про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутках Києва не входить до його компетенції.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

“Питання про встановлення і обґрунтованість тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в місті Києві належать до компетенції Київської міської державної адміністрації”, – йдеться в повідомленні.

В АМКУ зазначили, що таке рішення прийнято на підставі статті 5 Закону України “Про автомобільний транспорт”, статті 28 “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 8 “Про міський електричний транспорт”.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація вирішила підвищити тарифи на проїзд в наземному і підземному комунальному транспорті Києва до 8 гривень з 15 липня 2018 року.

За словами мера Києва Віталія Кличка, підвищення вартості проїзду в міському транспорті пов’язано з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка.

Водночас, додав Кличко, необхідне оновлення рухомого складу громадського транспорту в Києві, і на це потрібні значні кошти.

Крім того, підкреслив мер, нині бракує водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть йти працювати за низьку зарплату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування