Push-сповіщення – фінансовий інформер від Альфа-Банку Україна — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Push-сповіщення – фінансовий інформер від Альфа-Банку Україна

Особисті фінанси
22
Альфа-Банк Україна доповнив свій мобільний додаток Альфа-Мобайл Україна новим сучасним каналом інформування про операції з картою. Миттєві PUSH-повідомлення багато в чому перевершують традиційне SMS-сповіщення, доставляються за допомогою Інтернету максимально оперативно, зручно і без тарифікації.
Технологія PUSH поєднує ретельно продуману функціональність для чіткого виконання задачі із зовнішньою ненав’язливістю. Миттєві повідомлення відображаються на мобільних пристроях зверху вікон запущених програм. Завдяки цьому клієнт гарантовано побачить важливе повідомлення. І при цьому немає потреби переривати поточну активність інших додатків. Іншими словами – більше не треба закривати книгу чи відволікатися від серіалу, щоб дізнатися, що ж прийшло в повідомленні. Тексти повідомлень обмежені в символах, тому не перевантажують зайвою інформацією. Лише по справі, лише про транзакції.
Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас