Офшор Коломойського домігся призупинення суду у справі Приватбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Офшор Коломойського домігся призупинення суду у справі Приватбанку

Фондовий ринок
435
Київський апеляційний адміністративний суд Києва призупинив розгляд апеляційної скарги Національного банку на рішення про визнання протиправним та скасування розпорядження НБУ про проведення перевірки Приватбанку в жовтні 2016 року.
Відповідне рішення суд прийняв на засіданні 7 червня.
Таке рішення суд пояснив тим, що отримав клопотання адвоката Triantal Investments Ltd., який заявив про завершення його повноважень на представлення компанії в суді.
Згідно з чинним законодавством, в такому випадку компанія отримує до півроку на підготовку до судового засідання, пояснив представник НБУ в суді Іван Пріцак.
Як повідомлялося, кіпрська компанія Triantal Investments Ltd, яка раніше була одним з найбільших акціонерів Приватбанку, оскаржила в суді неправомірність дій Нацбанку і Міністерства фінансів.
Зокрема, компанія в березні 2017 року звернулася до суду з вимогою визнати неправомірним і скасувати датоване жовтнем 2016 року розпорядження НБУ, яким Нацбанк ініціював проведення позапланової інспекційної перевірки і яке згодом зробило можливим націоналізацію банку.
Нацбанк подав апеляцію 2 квітня цього року.
Раніше власниками Triantal Investments Ltd через Fransiano Investments Ltd були Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов. Частки Боголюбова і Коломойського становили по 49,9% в статутному капіталі Fransiano Investments Ltd, Мартинова – 0,2%.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас