Ще дві умови: Міклош назвав решту вимог МВФ до України


Ще дві умови: Міклош назвав решту вимог МВФ до України

Уряд України після ухвалення Верховною Радою закону про Антикорупційний суд, який мусить відповідати рекомендаціям Венеціанської комісії, має провести переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про ціну на газ для населення та заходи щодо скорочення дефіциту державного бюджету.

Про це заявив глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ при уряді України Іван Міклош.

Читайте також: Деталі нового закону про Антикорупційний суд

“Треба буде вести переговори, говорити з Міжнародним валютним фондом про це питання (про ціну на газ для населення. – Ред.). Ще одна проблема – це дефіцит бюджету, який є вищим, ніж передбачалося в законі про бюджет. Потрібно буде вживати додаткових заходів щодо зниження цього дефіциту”, – сказав Міклош.

Міклош наголосив, що ключовою умовою продовження співпраці з МВФ було ухвалення закону про Антикорупційний суд, однак це не усуває необхідності врегулювання інших двох умов.

“Їхня позиція була така: Антикорупційний суд – найважливіше, але також інші дві передумови (для продовження співпраці. – Ред.) мають бути забезпечені”, – підкреслив радник прем’єр-міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування