У Києві з’явилася тестова версія мапи велосипедної інфраструктури


У Києві з’явилася тестова версія мапи велосипедної інфраструктури

У Києві з’явилася тестова версія мапи велосипедної інфраструктури столиці. Веломапа є спільним проектом ініціативи Kyiv Smart City та громадської організації «Київ — Велосипедне місто».

Про це повідомляє Kyiv Smart City.

Команда дослідників розробила мапу з позначенням міських об’єктів велоінфраструктури. До неї віднесли зокрема велодоріжки та смуги громадського транспорту, де дозволений рух велосипедом, а також будівлі з велосипедними паркінгами.

За даними розробників, сумарна довжина велосипедних доріжок і велосмуг у столиці становить 58 км. Загальна довжина смуг громадського транспорту, де з серпня 2017 року дозволений рух велосипедом, — 12 км. Кількість місцевих локацій з облаштованими велосипедними паркуваннями — 456.

«Ми ретельно нанесли на мапу велодоріжки та велосмуги, рекреаційні маршрути з ґрунтовим покриттям дороги, а також смуги громадського транспорту, де дозволено рух велосипедом. Також позначили будівлі з велосипедними паркінгами, кафе, ресторани, магазини, бізнес-центри, навчальні заклади, парки, сквери та житлові споруди», — зазначили у Kyiv Smart City.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua