0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Українська біржа" роз'яснила свої дії на строковому ринку в разі надзвичайних обставин


"Українська біржа" роз'яснила свої дії на строковому ринку в разі надзвичайних обставин

“Українська біржа” (Київ) роз’яснила свої дії на строковому ринку в разі настання надзвичайних обставин.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби біржі.

Згідно з ним, у разі відсутності станом на 14 червня 2018 року рішень державних установ, які знімають з АТ “Українська біржа” і членів біржі ризики подальшого використання торгової системи строкового ринку (“ПО Forts”), біржа буде змушена визнати настання надзвичайних обставин.

Відповідно до п. 19.2 правил торгівлі в секції строкового ринку, біржа скористається своїм правом і змінить умови строкових контрактів, дата виконання яких пізніше ніж 15 червня 2018 року, на наступні: перенесе дату останнього торгового дня, в ході якого можуть бути укладені строкові контракти на 15.06.2018 року; встановить єдину дату для виконання ф’ючерсних контрактів – 15.06.2018 року; встановить дату закінчення дії опціонів – 15.06.2018 року.

Також буде встановлена ​​ціна виконання ф’ючерсних контрактів, відмінна від порядку, встановленого зразковою формою ф’ючерсного контракту, а саме: для ф’ючерсного контракту на ціну нафти сорту Brent BX-7.18 (BXN8) як ціна виконання буде використана не розрахункова ціна серпневого ф’ючерсу, опублікованого на сайті www.theice.com у Futures Daily Market Report for ICE Brent Futures за 14.06.2018 року; для ф’ючерсних контрактів на кукурудзу і пшеницю з датами виконання 16.08.2018 і 18.10.2018 року як ціну виконання буде використано середньоарифметичне значення максимального і мінімального котирувань пшениці і кукурудзи з відповідними характеристиками і базисом поставки, оприлюднених Thomson Reuters 15.06.2018 року.

Крім того, для ф’ючерсних контрактів на валютні пари і дорогоцінні метали як ціна виконання будуть використані ціни виконання аналогічних контрактів, дата виконання яких настане 15.06.2018 року.

Довідка Finance.ua

  • Україна ввела санкції проти використовуваного “Українською біржею” програмного забезпечення.
  • Санкції введені проти “Московської біржі ММВБ-РТС”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування