Обрано нового голову НКРЕКП


Обрано нового голову НКРЕКП

Головою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), обрано Оксану Кривенко, повідомляється на сайті регулятора.

Відповідне рішення члени комісії прийняли на закритому засіданні в Києві в середу.

О.Кривенко раніше обіймала посаду заступника директора департаменту НКРЕКП з регулювання відносин у нафтогазовій сфері. За підсумками конкурсу президент призначив її членом регулятора з 29 травня 2018 року.

О.Кривенко – уродженка Свердловська Луганської області, 1996 року закінчила Київський державний економічний університет, у 2010 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Як повідомлялося, НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua