День фінансів, 5 червня: арешт голландських активів Газпрому, абонплата за воду і тепло, області-боржники із зарплати


День фінансів, 5 червня: арешт голландських активів Газпрому, абонплата за воду і тепло, області-боржники із зарплати

У вівторок, 5 червня, йшлося здебільшого про борги:

Борги із зарплат: названо області з найбільш недобросовісними роботодавцями. В Україні 771 компанія має виконавчі провадження, оскільки не виплачує зарплату своїм співробітникам. Які області лідирують – читайте.

При цьому в Міністерстві відзвітували про суму стягнених боргів із зарплат.

Борг “Газпрому” перед “Нафтогазом”: суд арештував голландські активи “Газпрому”. Клопотання були подані для забезпечення права “Нафтогазу” на отримання $2,6 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу. Пізніше стало відомо про реакцію “Газпрому” на арешт рахунків у Нідерландах.

Податковий борг Укрнафти. ПАТ “Укрнафта” в період з січня до травня 2018 року сплатило до держбюджету 580 млн грн простроченого податкового боргу. Компанія зазначає, що ризиками для погашення податкового боргу можуть стати проблеми з продовженням спецдозволів на надрокористування, а також з реалізацією нафти через аукціони.

Боржників за комунальні послуги можуть очікувати такі нововведення:

В Україні можуть запровадити абонплату на воду і тепло. Абонентська плата на воду і тепло буде розраховуватися за формулою, що не залежить ані від метражу, ані від кількості прописаних у квартирі і в середньому становитиме близько 30 грн за опалення і 15-20 грн за воду.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування