Комерційна вартість піратського ПЗ в світі оцінюється в $46,3 млрд


Комерційна вартість піратського ПЗ в світі оцінюється в $46,3 млрд

Комерційна вартість піратського ПЗ в світі в 2017 році склала $46,3 млрд (37%), що на 8% менше аналогічного показника 2015 року, випливає з дослідження BSA The Software Alliance.

Найбільший обсяг піратства в грошовому вираженні відзначений в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону ($16,43 млрд), Західної Європи ($9,5 млрд) і Північної Америки ($9,4 млрд).

“Незважаючи на те, що використання неліцензійного ПЗ в світі дещо скорочується, воно як і раніше досить поширене, – йдеться в повідомленні BSA. – Неліцензійне ПЗ все ще активно використовується в усьому світі і становить 37% від загального обсягу програмного забезпечення, встановленого на персональних комп’ютерах”.

BSA – міжнародна організація, що представляє інтереси близько 100 компаній-розробників ПЗ. Серед них – Acronis, Adobe, Altium, Ansys, Apple, Autodesk, Corel, Microsoft, Siemens, Symantec та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування