“Глобус” на перших щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу (UNIC)


“Глобус” на перших щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу (UNIC)

Захід підтвердив високий статус організації

Член Наглядової Ради Банку ”Глобус” Марина Вощилко взяла участь у перших щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу (UNIC), які відбулися 30 травня в Києві.

Окрім власників та топ-менеджменту компаній-членів UNIC, на захід з’їхалися керівники міжнародних організацій, представники державних органів та посольств. Серед спікерів були Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу; Юрай Штрассер, Директор з політики та етики ЄБРР; Йост Люнгман, Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні; Джемма Айолфі, Голова з питань комплаєнсу та корпоративного управління Базельського інституту управління; Альгірдас Шемета, Бізнес-омбудсмен України та інші поважні гості.

Головні теми для обговорення — роль держави у забезпеченні доброчесного ведення бізнесу; роль доброчесного бізнесу у формуванні державної політики; протидія корупції як сфера, де бізнес та держава мають об’єднати зусилля; просування ідеї доброчесності через колективні дії у приватному секторі; кращі світові практики: що дає сертифікація рівня комплаєнсу; сертифікація рівня комплаєнсу як конкурентна перевага тощо.

Учасники також обговорили результати спільної роботи за рік та амбітні плани на майбутнє.

“Глобус” одним з перших в Україні приєднався до UNIC, і представник Банкує членом Комітету з питань доброчесності мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
В Контексті Finance.ua
Опитування