Дані про оцінку с/г землі внесуть у єдиний геопортал


Дані про оцінку с/г землі внесуть у єдиний геопортал

У Держгеокадастрі України відбулося засідання робочої групи з опрацювання питань, пов’язаних з організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки (НГО) земель сільськогосподарського призначення, — йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як наголошується в релізі, на засіданні обговорювався стан виконання робіт з оцінки, проаналізовано ухвалені кроки з проведення ґрунтових обстежень в рамках певних заходів з проведення оцінки, а також питання організації і термінів виконання наступних етапів.

«Крім того, члени робочої групи розглянули питання створення геопорталу, що містить інформацію про загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення, його зміст, набір функцій і сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам», — поінформували чиновники.

Зокрема, як вважають у відомстві, на геопорталі буде зведена вся інформація, отримана в результаті проведення робіт, достатня для розрахунку НДО окремої земельної ділянки, а також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь.

Довідка Finance.ua

  • Кабінет Міністрів України 7 лютого 2018 року ухвалив рішення про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування