Porsche негайно припиняє продаж нових автомобілів у Європі


Porsche негайно припиняє продаж нових автомобілів у Європі

Німецький автовиробник Porsche негайно припиняє продаж нових автомобілів у Європі через невідповідність новим екологічним нормам.

Про це повідомила в ексклюзивному матеріалі газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Читайте також: Forbes опублікував рейтинг найдорожчих автомобільних брендів

“Виробник спортивних автомобілів Porsche негайно припинив продаж всіх нових автомобілів. Причиною є перехід на нові цикли виміру вихлопів WLTP і RDE, які висувають суворіші вимоги як до процедури допуску під час випробувань, так і при експлуатації в реальних дорожніх умовах”, – пише газета.

Нові норми поступово набирають чинності з вересня цього року. Бензинові двигуни, як правило, можуть вкластися в ці межі, тільки якщо вони обладнані фільтрами твердих частинок, зазначає FAZ.

З п’ятниці на інтернет-сторінці конфігуратора з’явилося оголошення: “Обрана модель короткочасно недоступна в якості нового автомобіля вільної конфігурації через подальшу модельну ревізію”.

А в центрі Porsche покупцю повідомили, що нових автомобілів моделей Cayenne та Panamera доведеться чекати щонайменше до березня 2019 року, пише газета.

Офіційної заяви Porsche з цього приводу поки не надходило.

Агентство Рейтер в свою чергу з посиланням на представника Porsche повідомляє, що мова йде лише про обмеження продажів. “Тимчасово буде обмежено пропозицію. Але ми не припиняємо продаж нових автомобілів”, – повідомив агентству представник компанії у Штутгарті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування