Київтеплоенерго повідомив, куди були витрачені кошти статутного капіталу


Київтеплоенерго повідомив, куди були витрачені кошти статутного капіталу

Кошти статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» витрачені на закупівлю протиаварійної техніки і обладнання, оплату енергоносіїв, закупівлю матеріалів для ремонту теплових мереж тощо.

Про це повідомив в.о. директора КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Бінд.

“У березні на пленарному засіданні Київської міської ради, депутати збільшили розмір статутного капіталу КП «Київтеплоенерго» на суму 1,2 млрд грн. Це гроші, які пішли на закупівлю протиаварійної техніки і обладнання, оплату енергоносіїв, закупівлю матеріалів для ремонту теплових мереж, заробітну плату робітникам, створення геоінформаційної системи інженерних мереж, тощо”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що процес завершення угоди столиці з ПАТ «Київенерго», що тривало протягом 16 років, та передача енергетичного комплексу від приватної до комунальної власності – складна і багатоступенева робота. Процедура повернення вже відбувається, виконавцем послуги гарячого водопостачання і централізованого опалення стало комунальне підприємство «Київтеплоенерго», яке вже готується до опалювального сезону.

«Якщо говорити конкретно про роботу комунального підприємства, то формуємо його фактично з нуля. Ми повинні сформувати ресурс підприємства, якого буде достатньо для якісного обслуговування споживачів», – зауважив керівник підприємства.

За словами керівника «Київтеплоенерго», на даний момент на роботу до підприємства перейшли близько 5 тисяч працівників «Київенерго».

«Після переходу ТЕЦ і заводу «Енергія» в міське управління, додасться ще близько 2,5 тис. осіб. Частина побутовців і фінансистів, які займаються розрахунками, до 15 травня працювали у ПАТ «Київенерго» до закриття місяця або на 50% працюють у нас», – зазначив В’ячеслав Бінд.

Він додав, що від переходу на роботу до «Київтеплоенерго» не відмовився ніхто. Зарплата збереглася, для співробітників майже нічого не змінилося. Вони працюють на звичному обладнанні і техніці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua