Трейдера Goldman Sachs заарештовано за інсайдерські угоди


Трейдера Goldman Sachs заарештовано за інсайдерські угоди

Влада США заарештувала трейдера банку Goldman Sachs Вуджая Чонга і пред’явила йому звинувачення у здійсненні угод з цінними паперами з використанням інсайдерської інформації, йдеться в повідомленні Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

На думку SEC, трейдер заробив близько $120 тис. на угодах з акціями як мінімум 12 компаній, включаючи SanDisk і WebMD Health, в період з 2015 по 2017 рік.

Для цього він використовував конфіденційну інформацію банку, а операції здійснював з брокерського рахунку свого друга з Південної Кореї, з яким вони разом навчалися в університеті.

Згідно з даними SEC, В. Чонг понад 600 разів отримував доступ до рахунку друга за вказаний період.

У разі, якщо його визнають винним, трейдеру доведеться повернути незаконно отриманий прибуток і виплатити суттєвий штраф. Крім того, йому загрожує тюремне ув’язнення.

В. Чонг поступив на роботу в Goldman Sachs в 2012 році. Він займався операціями з паперами технологічних, медійних та телекомунікаційних компаній. Він має ступінь MBA від Уортонської школи бізнесу при Пенсільванському університеті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування