Регулятор Австралії звинувачує Citigroup, Deutsche Bank, ANZ в картельній змові


Регулятор Австралії звинувачує Citigroup, Deutsche Bank, ANZ в картельній змові

Citigroup Inc., Deutsche Bank AG і Australia & New Zealand Banking Group Ltd. (ANZ) будуть пред’явлені звинувачення в картельній змові, заявила в п’ятницю Австралійська комісія з конкуренції і споживчих прав (ACCC).

Як повідомляється в прес-релізі регулятора, це пов’язано з домовленостями фінінститутів при розміщенні акцій ANZ на суму 2,5 млрд австралійських доларів ($1,9 млрд).

Комісія очікує, що звинувачення будуть також пред’явлені кільком “іншим приватним особам”.

Банки заявили про те, що вони не згодні зі звинуваченнями ACCC. ANZ також має намір боротися зі звинуваченнями проти його співробітників.

“Звинувачення будуть пов’язані з передбачуваними картельними домовленостями в зв’язку з торгівлею акціями ANZ після їх розміщення серед інституційних інвесторів у серпні 2015 року”, – заявив голова комісії Рід Сімс.

Прокуратура країни, як очікується, висуне звинувачення трьом банкам за підсумками розслідування ACCC. При цьому регулятор поки не планує розголошувати додаткові деталі справи.

Один з чотирьох найбільших австралійських банків ANZ розмістив в 2015 році 80,8 млн акцій в рамках залучення капіталу для відповідності вимогам регулятора. Андеррайтерами виступали Deutsche Bank, Citigroup і JP Morgan.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування