США витратили понад 17 млн дол. на розслідування щодо РФ


США витратили понад 17 млн дол. на розслідування щодо РФ

Міністерство юстиції США з часу призначення спеціального прокурора Роберта Мюллера в травні минулого року витратило понад 17 мільйонів доларів на розслідування втручання Росії у вибори 2016 року.

Про це повідомляє видання Politico з посиланням на урядовий фінансовий звіт, передає УНН.

Зокрема, згідно з даними документу, 10 мільйонів доларів були витрачені з жовтня по березень – особливо продуктивний період для Мюллера. Протягом цього часу в п’яти випадках вдалося домогтися визнання провини підозрюваних і ще 17 звинувачень були пред’явлені особам і організаціям в процесі розслідування втручання Москви у вибори в 2016 році і можливих зв’язків президента Дональда Трампа і його оточення з РФ.

Зазначено, що прямі витрати команди Мюллера протягом останнього шестимісячного періоду склали 4,5 млн дол. Ця цифра включає 874 069 дол. США на заробітну плату та допомогу для співробітників і додатково 1,9 млн дол. США для залучення фахівців з мін’юсту до розслідування.

Також є витрати у розмірі 532 340 дол. США на поїздки та перевезення, витрати на IT-послуги склали 226 730 дол. США і 29 694 дол. США – на предмети постачання і матеріали.

Загальний обсяг витрат на розслідування в Росії також включає близько 5,5 млн дол. США на роботу мін’юсту на підтримку команди Мюллера. Ця сума, як наголошується, була б витрачена незалежно від наявності розслідування спецпрокурора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування