Samsung Galaxy S10 отримає екранний сканер відбитків пальців Qualcomm


Samsung Galaxy S10 отримає екранний сканер відбитків пальців Qualcomm

На початок наступного року компанія Samsung намітила анонс флагманських смартфонів нового покоління – апаратів Galaxy S10+ і Galaxy S10. Мережеві джерела продовжують публікувати інформацію про характеристики цих пристроїв.

Раніше вже ходили чутки, що новинки можуть отримати передовий дактилоскопічний сканер в області дисплея. Як повідомляють веб-ресурси, нещодавно південнокорейський гігант прийняв остаточне рішення на користь встановлення такого датчика відбитків пальців. Відповідне повідомлення компанія нібито розповсюдила серед своїх партнерів.

Відзначається, що Samsung задіє в смартфонах Galaxy S10 екранний сканер відбитків пальців з ультразвуковою технологією. Поставками відповідного компонента займеться Qualcomm. У порівнянні з оптичними датчиками ультразвуковий метод отримання відбитків забезпечить більшу точність.

Оприлюднено і деякі інші передбачувані характеристики майбутніх флагманських смартфонів. Йдеться про розвинені засоби штучного інтелекту, про екран з піксельною щільністю понад 600 PPI (точок на дюйм), а також про флеш-накопичувач стандарту UFS 3.0. Не виключено також, що буде реалізована підтримка мобільних мереж п’ятого покоління (5G).

Офіційний анонс смартфонів серії Galaxy S10 може відбутися в січні 2019 року – на міжнародній виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua