МВФ визначив дефіцит фінансування України


МВФ визначив дефіцит фінансування України

Міжнародний валютний фонд оцінює дефіцит фінансування України в 2018-2019 роках, на рівні 4,5 млрд дол., що перевищує виділену до теперішнього часу підтримку міжнародних партнерів.

Про це повідомляється на сайті Європейської ради.

«МВФ визначив дефіцит фінансування (України – ред.) в 4,5 мільярда доларів у 2018 і 2019 роках, що виходить за рамки фінансування, виділеного до теперішнього часу міжнародними партнерами», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, за даними рейтингового агентства S&P, в Україні 2018-2021 роках чекають зовнішні виплати за державним та квазідержавним боргом на 24 млрд дол..

Рейтингове агентство зазначає, що здійснити зазначені виплати уряду буде вкрай складно без підтримки з боку офіційних кредиторів.

Державний і гарантований державою борг України за 2017 рік зріс на 7,5% – до 76,3 млрд у доларовому еквіваленті, і на 11% – до 2,1 трлн – у гривневому еквіваленті, що становить близько 72% ВВП.

Обсяг виплат України щодо державного і гарантованого державою боргу в найближчі двадцять вісім років – у період з 2018 по 2045 рік включно – складе 3,045 трлн. в гривневому еквіваленті.

Україна розраховує в 2018 році отримати транш МВФ у розмірі 1,9 млрд дол., після чого залучити кошти на зовнішньому фінансовому ринку, а також отримати макрофінансову допомогу ЄС у розмірі 1 млрд євро.

В ЄС відзначили, що отримання Україною макрофінансової допомоги, поряд з підтримкою інших міжнародних партнерів, дозволить покрити фінансові потреби країни на найближчі 2,5 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування