Мін'юст відзвітував про стягнення заборгованостей із зарплати з початку року


Мін'юст відзвітував про стягнення заборгованостей із зарплати з початку року

Органи Державної виконавчої служби з початку поточного року стягнули з 64 роботодавців більш ніж 175 млн грн заборгованості із зарплати на користь 13,5 тис. працівників, повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

“Завдяки роботі регіональних штабів щодо стягнення заборгованості із зарплати, за сім тижнів ми стягнули з недобросовісних роботодавців майже 80 млн грн. Тобто 5700 працівників нарешті отримали зароблені кошти”, – цитує П. Петренка прес-служба Мін’юсту в четвер.

За його даними, найбільше боргів погасили ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” (12,6 млн грн на користь 501 працівника), ПАТ “Рівнеазот” (3,7 млн грн на користь 117 працівників) та ПАТ “Лисичанськвугілля” (2,5 млн грн на користь 118 працівників).

В даний час Топ-3 боржників становлять: Харківське державне авіаційне виробниче підприємство з сумою заборгованості 74 млн грн, державне підприємство “Суднобудівний завод імені 61 Комунара” – 30,5 млн грн та ПАТ “Футбольний клуб “Металіст” – 28,6 млн грн.

“Зараз у виконанні в органах виконавчої служби перебуває 17 тис. виконавчих документів про стягнення заробітної плати на суму 414,9 млн грн. Крім того, у виконанні 9,2 тис. виконавчих документів на суму 195,8 млн грн, за якими боржниками є підприємства державної форми власності”, – наводить дані голова Мін’юсту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування