Uber запустить в Японії сервіс замовлення таксі


Uber запустить в Японії сервіс замовлення таксі

Uber Technologies планує запустити в Японії свій перший пілотний сервіс із замовлення поїздки, який буде з’єднувати пасажирів з іншими постачальниками послуг таксі.

Американська компанія прагне розширити свою присутність у цій країні, де їй заблокували можливість створення власного парку автомобілів з водіями.

У найближчі місяці Uber планує запустити додаток, за допомогою якого жителі й гості острова Авадзі з населенням близько 150 000 осіб, розташованого неподалік від Осаки, зможуть замовити поїздку у понад 20 місцевих таксомоторних компаній.

Пілотний проект діятиме по березень 2019 року.

«Наразі ми концентруємося на партнерстві з таксомоторними компаніями в країні, – заявила прес-секретар Uber Japan Кей Хатторі (Kay Hattori). – Ми хотіли б вивести його на загальнонаціональний рівень».

Нагадаємо, Uber не вдалося запустити свій сервіс із замовлення поїздки в Японії, оскільки місцеве законодавство забороняє непрофесійним водіям перевезення клієнтів з оплатою послуги. Разом з тим в чотирьох містах Японії, включаючи Токіо і Осаку, працює її сервіс UberEats з доставки додому їжі з ресторанів.

Раніше в цьому році генеральний директор Uber Дара Хосровшахі (Dara Khosrowshahi) розповів інвесторам про необхідність зміни способу ведення бізнесу в Японії, додавши, що Uber зосередиться на налагодженні партнерських відносин з місцевими таксомоторними компаніями.

Також Uber запустила в Японії два пілотні проекти з перевезення людей похилого віку в сільських районах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua