"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів


"Укрзалізниця" домовилася з металургами координувати дії з перевезення вантажів

ПАТ “Укрзалізниця” вважає контрольованою ситуацію з транспортування металургійних вантажів і домовилася з виробниками металургії координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань, наголошується в повідомленні ПАТ.

В. о. голови правління “Укрзалізниця” Євген Кравцов провів екстрену нараду з представниками найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, поінформував їх про стан перевезень і ознайомив із заходами, які “Укрзалізниця” приймає для забезпечення безперебійного процесу доставки вантажів.

“Ситуація залишається контрольованою, комплекс заходів, здійснений компанією, дозволив працювати в штатному режимі. Учасники наради узгодили план дій на найближчу перспективу і домовилися координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань”, – наголошується в повідомленні.

Крім того, на нараді було вирішено виступити зі спільною заявою, в якій буде оприлюднена консолідована позиція з актуальних тем галузі.

У нараді взяли участь представники ПрАТ “Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”, ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг”, ТОВ “Метінвест Холдинг”, ТОВДТЕК”, ТОВ “Лемтранс”, ПАТДТЕК Енерго”, Федерація металургів України, ВП “Укрметалургпром” і ЗАТ “Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту”.

Як повідомлялося, “ArcelorMittal Кривий Ріг” почав генерувати збитки через страйк залізничників і часткову зупинку виробництва – в травні фінансові втрати, як очікується, складуть понад 1,5 млрд грн, можуть початися перебої з виплатою зарплати і проблеми з оплатою сировини для виробництва.

Раніше адміністрація “ArcelorMittal Кривий Ріг” заявила про те, що через страйк залізничників на підприємстві не функціонує низка цехів і може відбутися повна зупинка комбінату.

За даними однієї з профспілок на “ArcelorMittal Кривий Ріг”, “італійський страйк”, який проводять на підприємствах “Укрзалізниці” в Кривому Розі через несправність рухомого складу, почав негативно впливати на виробничі процеси гірничо-металургійних підприємств у місті, що може призвести до техногенної катастрофи.

При цьому рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України заявила про те, що не підтримує оголошений Вільною профспілкою машиністів локомотивного депо Кременчук “італійський страйк”, а згідно із заявою “Укрзалізниці”, причини виникнення страйків на “ArcelorMittal Кривий Ріг” не пов’язані з виробничими процесами залізниці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua