Більшість українців готові голосувати за приєднання до ЄС (опитування)


Більшість українців готові голосувати за приєднання до ЄС (опитування)

Більш ніж половина опитаних українців готові голосувати за приєднання України до Євросоюзу і майже 50% висловлюються за приєднання країни до НАТО, свідчать дані травневого опитування настроїв українців.

За словами виконавчого директора Київського прес-клубу, керівника аналітичної групи “Соціопрогноз” Михайла Пересунька, відзначається тенденція до збільшення кількості респондентів, які виступають за приєднання до ЄС: на сьогодні цей показник становить 59,4%, проти – 17,1%. За вступ України в НАТО – 48,4%, проти – 26%”, сказав він.

Не брали участь у волевиявленні 10,7% опитаних, ще 12,8% не змогли відповісти на запитання.

“У питанні вступу в Альянс істотним фактором є російська агресія. Після 2014 року рівень підтримки такої дії почав зростати”, – зазначив М. Пересунько.

Згідно з опитуванням, лише 3% опитаних назвали ситуацію в Україні стабільною.

Опитування проводив Інститут аналізу і прогнозування 3-15 травня 2018 у всіх областях України за винятком окупованих територій Донбасу і Криму. Всього було опитано 2,020 тис. респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування